Novinky

1. 5. 2015 - Mezinárodní koncert v mcFABRIKA

Další koncerty najdete ZDE

 

27. 9. 2012 - 20 let SARAH + SARAH Unplugged

Blíží se datum, kdy bude skupina slavit své dvacáté výročí a chystá se velká akce. V sobotu, 20. října v Jílovicích, skupina odehraje speciální koncert, na kterém se sejdou téměř všichni členové skupiny SARAH od jejích počátků po současnost, plus další speciální hosté. Koncert začíná ve 20.00.

Nově si můžete skupinu také objednat na svou narozeninovou oslavu či večírek v podobě unplugged. Více informací o rezervaci skupiny můžete získat zasláním emailu pomocí kontaktního formuláře v sekci Kontakty.

 

3.3. 2012 - SARAH v pořadu „MUSICSTAR“

Na Radiu Sound Wave si v pondělí 5. března můžete poslechnout skupinu SARAH v pořadu MUSICSTAR, který bude vysílán od osmé do desáté hodiny večerní. Další informace na tomto odkazu.

 

22.2. 2012 - SARAH v pořadu „ROCK MUSIC“

Pořad vysílá 48 FM frekvencí v čR. Aktuální rozhovor a několik písní z našeho nového CD si můžete poslechnout od čtvrtka 23. února dle níže uvedeného seznamu 13 rádií, která tento pořad vysílají, nebo o týden později on-line na: www.fajnrockmusic.cz/porad/archiv

 1. RÁDIO FAJN ROCK MUSIC
  www.fajnrockradio.cz
 2. SÁZAVA
  www.radiosazava.cz
 3. RADIO HEY - PRAHA
  www.radiohey.cz
 4. RADIO HEY – LIBEREC
  www.radiohey.cz
 5. RADIO HEY – PARDUBICE
  www.radiohey.cz
 6. RADIO HEY – BRNO
  www.radiohey.cz
 7. RADIO HEY – OSTRAVA
  www.radiohey.cz
 8. EGRENSIS
  www.radioegrensis.cz
 9. VALC
  www.radiovalc.cz
 10. ROCK RÁDIO ŠUMAVA
  www.radiosumava.cz
 11. ROCK RÁDIO GOLD
  www.radiogold.cz
 12. ROCK RÁDIO PRÁCHEň
  www.rockovyradio.cz
 13. RELAX
  www.radio-relax.cz

Kompletní seznam frekvencí rádií a časů, kdy si pořad můžete poslechnout naleznete v tomto souboru.

>> FAJN ROCK MUSIC

 

28.1. 2012 - Křest alba

Dne 28. ledna skupina SARAH společně s Martou Jandovou pokřtili novou desku nazvanou "SARAH". Akce se konala v Lišově ve Sportcentru Mrkáček. Na fotky z křestu se můžete podívat do sekce "Fotogalerie" a na video z křestu se můžete podívat níže.

Přibyla další koncertní data, která neleznete v sekci "Koncerty".

 

30.10. 2011 - Předprodej

Lístky na koncert v Lišově, kdy proběhne křest nové desky, můžete zakoupit na akcích v Jílovicích a Ševětíně nebo se osobně domluvit na telefonu +420 602 614 473. Cena vstupenky je 150 Kč.

>> pozvánka na křest alba

 

24.10. 2011 - Koncerty, Zdeněk na pódiu s Danielem Landou

Do sekce "Koncerty" byla přidána nová data a to i datum 28. ledna 2012, kdy ve Sportcentru Mrkáček proběhne křest nového CD! Předprodej vstupenek na tuto událost začne brzy, počet míst bude omezen.

Kdo by si chtěl poslechnout Zdeňka i mimo skupinu SARAH, nech si v sítích Ticket Portal zakoupí vstupenku na turné Daniela Landy "Vozová hradba". Turné začíná počátkem listopadu. Další informace naleznete na oficiálních stránkách Daniela Landy.

>> oficiální stránky Daniela Landy

 

17.8. 2011 - Fotogalerie, koncerty, média

V sekci Fotogalerie byly přidány fotky z akce v Holkově, do sekce Koncerty byly přidány nové datumy a i sekce Média byla obohacena o audionahrávku rozhovoru pro Rock Radio.

 

30.7. 2011 - Rozhovor v Rock Rádiu

V pátek 5.8. 2011 bude SKUPINA hostem pořadu Rock palác na Rock Rádiu. Nezapomeňte si teda od devíti od večera naladit frekvenci 99,7 nebo poslouchat rádio online na internetu!

>> http://www.rockovyradio.cz/

 

7.2. 2011 - Koncerty a studio

Přibylo pár dalších koncertů - Koncerty a skvělou zprávou je, že skupina v sobotu vstoupila do studia a začala nahrávat v pořadí již třetí studiové album, tak všichni držte palce!

 

20.1. 2011 - Nová koncertní data

V sekci Koncerty přibyla dvě nová koncertní data.

Pro všechny fanoušky navíc skvělá zpráva. Od února jde skupina do studia natáčet novou desku!

 

05.11. 2010 - Radio Soundwave

V pondělí 8. listopadu poskytne skupina SARAH rozhovor pro internetové rádio Soundwave. Mimo jiné v tomto pořadu nazvaném MUSICSTAR zazní i jejich hudba plus proběhne soutěž o CD a to od osmé hodiny večerní.

>> Radio Soundwave

 

28.10. 2010 - Sobotní koncert ZRUŠEN

Zábava zrušena kvůli nemoci jednoho z členů kapely. Omlouváme se všem fanouškům a děkujeme za pochopení. Zábavu nahradíme ještě letos. Skupina SARAH

 

10.10. 2010 - Slavík 2010

Podpořte skupinu SARAH svým hlasováním na stránkách české Slavíka Mattoni 2010. V kategorii "Skupiny" vyberte poslední možnost v seznamu (Vlastní tip) a vepište "SARAH české Budějovice". Dále svou volbu potvrïte tlačítkem "Vytvořit hlasovací kód", který se vám ihned zobrazí na displeji mobilního telefonu. Kód odešlete ve tvaru "HLASUJ váš-pětimístný-kód" na číslo 903 09 06. Zobrazený kód má platnost hodinu a cena jedné SMS je 6 korun. Hlasování trvá až do 21. listopadu 2010.

>> český Slavík Mattoni 2010

Na stránkách internetové televize Alfa TV je možné si pustit mimojiné i videoklip skupiny SARAH "Deja Vu".

>> Alfa TV

 

19.09. 2010 - Sobotní koncert v Lišově

SKUPINA zve všechny své fanoušky na sobotní koncert do Lišova, který se bude konat ve Sportcentru Mrkáček, a na kterém mimo jiné vystoupí i skupina ŠKWOR. Akce začíná již od 19-ti hodin. Vstupenky si můžete zarezervovat na těchto telefoních číslech: +420 775 297 061, +420 775 297 062, +420 775 297 058.

- Sportcentrum Mrkáček
- plakát

 

24.08. 2010 - Finále Fly Up

V sobotu se v Bílině konalo finále soutěže Fly Up, kterou vyhrála skupina SARAH! Ta děkuje všem organizátorům za skvělou akci.

 

27.05. 2010 - Rozhovor & Zájezd do Bíliny

Do sekce "Média" přibyl 25-ti minutový audio záznam z rozhovoru pro rádio Fajn Rock Music.

>> Média

Skupina SARAH by na svůj koncert v Bílině na Fly Up festivalu ráda vypravila autobus pro své fanoušky. Odjezd je plánován na sobotu 9:30hod. z Lišova od Sportcentra Mrkáček a návrat na neděli - přesný čas bude uveden později. Jednorázový poplatek za autobus je 170kč + 50kč na místě za vstupné. Fanoušci, kteří by o tento víkendový výlet měli zájem se můžou hlásit jak pomocí kontaktního formuláře v sekci "Kontakty", tak prostředníctvím Facebooku, Bandzone a podobně.

 

25.05. 2010 - Vítězství

SARAH vyhráli květnovou hitparádu na TV Public! Gratulujeme!

Na tomto odkazu si můžete prohlédnout plakát festivalu FlyUp 2010, na kterém skupina 21. srpna zahraje.

 

18.05. 2010 - SARAH na 12-ti českých rádiích

Skupina SARAH byla pozvána do nejsledovanějšího rádiového rockového pořadu v české republice - Fajn Rock Music. Aktuální rozhovor a ukázky z jejího nového CD si můžete poslechnout od středy 19.května dle níže přiloženého seznamu 12 rádií, která tento pořad vysílají, nebo o týden později on-line na této webové stránce. Z rádiích dostupných pro Jižní čechy si rozhovor můžete poslechnout na Rádiu Gold a Rádiu Prácheň.

>> Rádiový rozvrh

Všimněte si, prosím, že koncert na pouové zábavě v Jílovicích, původně plánovaný na pátek 23.7., byl přesunut na sobotu 24.7. Děkujeme za pochopení.

 

05.04. 2010 - SARAH na TV Public

Skupina pojede 15. dubna natáčet rozhovor do digitální televize TV Public a rovou zde nasadí i jejich nový videoklip "Deja Vu" do soutěžní desítky květnového dílu pořadu ROCKPARÁDA. Videoklip můžete již shlédnout také v sekci "Média".

>> Média

 

16.03. 2010 - Velká akce v Lišově

Dne 26. března se ve Sportcentru Mrkáček v Lišově uskuteční velká akce skupiny SARAH, při které se bude prezentovat jejich první zbrusu nový videoklip a kapela také odehraje koncert. Na videoklipu se podílela řada profesionálů, zahrnujíc mimo jiné také redaktorku Martinu Jandovou.
Kapacita míst je omezena a proto budou lístky uvedeny do předprodeje přibližně týden před akcí ve Sportcentru Mrkáček v Lišově nebo bude možnost lístky zakoupit u členů kapely.

Hlavní role: SARAH a Martina Jandová
Rap vocal: QJ
Kamera: Tomáš Kobolka
Technika. Martin Sainer
Střih: Jiří Markvart a M&M
Rekvizity: Mercedes - Radek Kovář
Scénář a režie: M&M


Velký dík patří vizážistce Pavlíně Křížové a taktéž firmě KARA za zapůjčení kostýmu pro Martinu Jandovou. Děkujeme!

 

10.08. 2009 - Nová fotogalerie

V sekci "Fotogalerie" přibyly fotky z křestu alba "Všichni ven z ráje!", který se konal 31.července.

>> Fotogalerie

 

30.07. 2009 - Nový web v provozu

Vítejte na nově spuštěném webu hard-rockové skupiny Sarah.

Už je to pár let, co byly naše staré staránky ještě v módě a byly dostačující. Těmto časům však již odzvonilo a my jsme se rozhodli s novým albem přinést i zcela novou podobu našich webovek, které jsou barevně sladěné na motiv našeho posledního výtvoru "Všichni ven z ráje!"

Stránky jsou však stále ve výstavbě a postupně (samozřejmě co nejdříve) budeme doplňovat další informace (jako například doplňování galerie) a možná přibudou i nějaké nové sekce do menu. Pojïme se tedy podívat, co je na stránkách nového.

První stojí za zmínku sekce "Diskografie", kde pochopitelně naleznete všechny naše doposud vydané věci se seznamem písní a odkaz na texty a na ukázky z alba.

V "Biografii" naleznete něco o historii skupiny po současnost a hned pod ní má každý člen svůj profil, ve kterém všichni odpovídají na několik otázek, které jsou pro všechny stejné.

Nová je i sekce "Média", kde naleznete ukázky z alb a další mediální věci.

Dále můžete využívat také "Návštěvní knihu", nebo využít, v případě objednání koncertu a podobných věcí, kontaktního formuláře v sekci "Kontakt".

Doufáme, že se Vám stránky budou líbit a děkujeme za Vaši navštěvu a sledování dění okolo kapely. S pozdravem SARAH.

Menu

Mediální partner

Rádio Fajn Rock Music
TV Rockparáda

Sponzoři

Přívěsy Lišov

Steinbauer   SL Foto

Š.B.V. Lišov   Kubík a.s.

Seko Stav Střechy   Pepe - Reklama na textil

Candrmrk LIŠOV   DL

Sportcentrum Mrkáček   HBS

© 2009-2012 Detox